Pentagon publikuje film z UFO w kształcie trójkąta i potwierdza autentyczność [WIDEO]

W globalnej sieci pojawiło się kolejne nagranie z niezidentyfikowanym obiektem latającym w roli głównej Tym razem mamy do czynienia z pojazdem o kształcie trójkąta, a nie talerza. Pentagon potwierdził autentyczność filmu.

Manifestacja UFO miała miejsce w lipcu 2019 roku, ale Departament Obrony USA dopiero teraz ujawnił nagranie. Przedstawiciele rządu tłumaczą, że w tej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ma za zadanie wyjaśnić, czym był ten pojazd i do kogo należał.

Oczywiście, pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy, ale ten kolejny materiał filmowy pokazuje nam, że spotkania żołnierzy z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi są znacznie częstsze, niż się nam do tej pory wydawało. To samo potwierdza grupa zadaniowa przy Pentagonie do spraw UFO, a mianowicie Unidentified Aerial Phenomena Task Force.

Reklama

Nagranie wykonano bezpośrednio z pokładu okrętu USS Russel, czyli niszczyciela klasy Arleigh Burke. Możemy zobaczyć na nim kilka pojazdów latających przy okręcie w czasie wykonywania nocnych manewrów. Wszystkie swoim wyglądem przypominają trójkąty lub piramidy. Autentyczność opublikowanego nagrania potwierdził Sue Gough, rzecznik prasowy amerykańskiego Departamentu Obrony.

Z ujawnionych danych dowiadujemy się, że pojazdy te nie tylko z wyglądu nie przypominały żadnych oficjalnie zbudowanych przez armie świata, ale również wykonywały ewolucje w przestworzach w taki sposób, jaki jest niedostępny dla znanych statków powietrznych. Powyższe nagranie termowizyjne to nie jedyny materiał z tego wydarzenia. Okazuje się, że tej niezwykłej nocy powstało łącznie 10 filmów oraz 12 zdjęć, w tym obrazy termowizyjne.

Pentagon ma ujawnić w ciągu najbliższych kilku tygodni dużo więcej materiałów multimedialnych oraz danych z manifestacji niezidentyfikowanych obiektów latających, do których doszło na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. Eksperci uważają, że nawet jeśli nie będą one satysfakcjonujące, to są one dowodem, że spotkania żołnierzy czy pilotów z UFO nie są ewenementem, tylko czymś o wiele powszechniejszym.

Tak samo myśli John Ratcliffe, szef programu UFO w Pentagonie za kadencji Donalda Trumpa. Wraz ze swoim zespołem zajmował się on dokumentacją i analizą wszystkich informacji o niezidentyfikowanych obiektach latających. Ratcliffe w wywiadzie dla Fox News stwierdził z całą stanowczością, że opublikowane przez Pentagon nagrania są nie tylko „prawdziwe”, ale otaczające je informacje są „fascynujące”.

Ratcliffe powiedział, że ze zdobytej przez niego i jego zespół wiedzy na temat UFO wynika, że obiekty te dysponują niesamowitymi zdolnościami, nieosiągalnymi dla ludzkości jeszcze przez wiele dekad, a może i nawet setek lat. Mało tego, wydaje się, że pojazdy te w trakcie lotów łamią prawa fizyki, przynajmniej takie, jakie obecnie znamy.

Źródło: GeekWeek.pl/Jeremy Corbell/US Navy / Fot. Jeremy Corbell/US Navy

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy