Polsat Box

Polsat Box (do września 2021 roku Cyfrowy Polsat) to odpłatna platforma telewizji satelitarnej, telewizji kablowej IPTV oraz telewizji internetowej OTT. W oferowanych pakietach znajdują się treści informacyjne, sportowe, rozrywkowe, filmowe, serialowe, a także kanały stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach.
Polsat Box - najważniejsze informacje
Polsat Box to usługa telewizyjna Grupy Polsat Plus. /materiały prasowe

Polsat Box - najważniejsze informacje

W 2021 roku marka Polsat Box zastąpiła na rynku Cyfrowy Polsat. Wraz ze zmianą nazwy, zdecydowano się na odświeżenie identyfikacji (zbieżnej w ramach Grupy Polsat Plus), a także uruchomiono nową stronę internetową.

Telewizja Polsat Box w technologii satelitarnej i kablowejIPTV zapewnia jej użytkownikom możliwość wyboru jednego z kilku pakietów przy podpisaniu stosownej umowy.

W Polsat Box są następujące pakiety: 
S – 55 kanałów telewizyjnych
M - 77 kanałów telewizyjnych
M Sport – 83 kanały telewizyjne (w tym sportowe)
L - 136 kanałów telewizyjnych.
 
Wraz z ofertą Polsat Box dostępny jest dekoderPolsat Box 4K (dla telewizji satelitarnej i IPTV). Jest to nowoczesne urządzenie z WiFi, które można obsługiwać pilotem Bluetooth. Sprzęt umożliwia oglądanie wybranych treści w jakości 4K.
 
Telewizja internetowa OTT w Polsat Box dostępnajest z kolei w dwóch wariantach. Praktyczna – ze stałym zobowiązaniem i elastyczna –bez stałego zobowiązania (pakiety kanałów na 30 dni, które można opłacićBLIKiem).

Czy w Polsat Box można wykupić usługę Multiroom?

Telewizja Polsat Box daje możliwość wykupieniaMultiroom HD z jednym, dwoma lub nawet trzeba dekoderami dodatkowymi (pozapodstawowym) w ramach umowy. Dzięki temu telewizja dostępna jest na więcej niżjednym urządzeniu. Każdy z dekoderów wymaga jednak indywidualnej aktywacji imoże być wykorzystywany wyłącznie w ramach jednego gospodarstwa domowego.

Co wyróżnia dekoder Polsat Box 4K?

Nowoczesne urządzenie, które otrzymują osobydecydujące się na jeden z pakietów telewizji Polsat Box, wyróżnia przedewszystkim intuicyjne menu. Ponadto dekoder ma wbudowane WiFi, które pozwala naautomatyczne wyszukanie dostępnych sieci. Funkcja DUO daje z kolei możliwośćprzełączania telewizji satelitarnej na kablową i odwrotnie.

Czy w Polsat Box są dodatkowe usługi?

Abonenci Polsat Box, niezależnie od wybranegopakietu telewizyjnego, mogą dokupić w korzystnej cenie dostęp do platformy Disney Plus. Przez pierwszych 12 miesięcy nie wiąże się to zżadnymi opłatami. Od 13 miesiąca do rachunku doliczana jestnatomiast kwota 28,99 złotych.

Więcej na temat Polsat Box

Polsat Box - Wiadomości

 • Ile kosztują wszystkie streamingi na rok? Kwota powala

  Ile kosztują wszystkie streamingi na rok? Kwota powala

  Sobota, 11 listopada 2023 (11:57)
  Jeżeli macie sporo czasu (i pieniędzy) to możecie opłacić subskrypcję absolutnie wszystkich serwisów streamingowych. Ile będzie kosztować taka przyjemność i jakie koszta poniesiemy w...
 • Oto najstraszniejszy horror w historii kina - według naukowców

  Oto najstraszniejszy horror w historii kina - według naukowców

  Środa, 22 grudnia 2021 (20:22)
  Ciężko jest jednoznacznie wskazać najstraszniejszy horror w historii kina. Fani gatunku od dawna toczą ze sobą spory, ale na to pytanie postanowili w końcu odpowiedzieć naukowcy. Ranking...
 • Polsat Box zastąpił markę Cyfrowy Polsat

  Polsat Box zastąpił markę Cyfrowy Polsat

  Środa, 1 września 2021 (16:10)
  Polsat Box, który dziś zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT,...
 • Reklama
 • Dekoder 4K w Polsat Box

  Dekoder 4K w Polsat Box

  Czwartek, 19 sierpnia 2021 (11:01)
  Od września Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box, a do oferty wejdzie nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez...
 • Grupa Polsat Plus rozpoczyna zmianę swoich marek

  Grupa Polsat Plus rozpoczyna zmianę swoich marek

  Czwartek, 29 lipca 2021 (15:43)
  Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę – Polsat Box. Ipla...