5 dni intensywnej pracy na smartfonie? Przed Wami Ulefone z baterią 13200 mAh

I już nikt nie powie, że dzisiejsze smartfony wytrzymają maksymalnie jeden dzień pracy. Ulefone zaprezentował smartfon z jednym z najpojemniejszych akumulatorów na rynku. Nie, smartfon nie jest gruby jak cegła i ciężki.

Power Armor 13 to smartfon do zadań specjalnych, a przy tym ma użyteczność flagowców. W trudnych warunkach atmosferycznych i ciągłej morderczej pracy czuje się jak ryba w wodzie. Do tego nie wygląda jak cegła i waży tylko 2 razy tyle, co np. Samsung Galaxy S21 Ultra.

Nowy potworek od Ulefone został wyposażony w bardzo pojemną baterię aż 13200 mAh, która ma wytrzymać nawet 5 dni intensywnej pracy. Warto tutaj dodać, że oferuje aż 17 godzin rozmów w jakości 4G. Na pokładzie znajduje się wielkie ekran o przekątnej 6,8-cala w rozdzielczości FullHD+. Urządzenie spełnia wymagania normy IP68 oraz IP69K w zakresie odporności na upadki, wstrząsy, zalania i pył.

Reklama

Inżynierowie nie zapomnieli o dodatkach, które ułatwią życie podczas podróży, a mianowicie mierniku laserowym, radiu FM uruchamianym bez słuchawek, niemal pancernej obudowie, ochronie wyświetlacza oraz szybkim ładowaniu przewodowym z mocą 33 W i bezprzewodowym zwrotnym z mocą 5 W.

Jeśli chodzi o procesor, to Power Armor 13 wykorzystuje wydajny MediaTek Helio G95 z 8 GB RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Entuzjaści wypadów w dzicz będą mogli wykonywać świetne fotki pięknych plenerów aparatem z obiektywem 48 Mpix i 16 Mpix do selfie. Smartfon ma trafić do regularnej sprzedaży już 10 sierpnia. Cena ma wynosić ok. 1500 złotych.

Źródło: GeekWeek.pl/Ulefone / Fot. Ulefone

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama