Reklama

iPhone już w maju w Plusie

Operator sieci komórkowej Plus rozpoczyna współpracę z Apple. Już niedługo w ofercie sieci pojawią się najnowsze smartfony giganta z Cupertino.

Dotychczas u operatorów sieci komórkowej w Polsce ciężko było dostać iPhone’a. Teraz Plus znacznie to ułatwi. Kooperacją jaką podjął z Apple sprawi, że smartfony iPhone trafią do sprzedaży w Plusie na początku maja. Flagowce Apple działające w sieci Plus otrzymały dodatkowo certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

iPhone trafi do sprzedaży w sieci Plus

Już od początku maja w salonach i w sklepie internetowym Plusa trafią do sprzedaży smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple. Operator podaje, że przyszykował dla swoich klientów nową formułę, w jakiej będą mogli zakupić smartfona Apple, lecz na razie nie podaje szczegółów. Już teraz można zapisać się na listę chętnych do zakupu iPhone’a w ofercie Plusa. Zainteresowani mogą znaleźć więcej informacji na stronie plus.pl.

Reklama

Wsparcie techniczne

Używasz iPhone’a i masz umowę z siecią Plus? Teraz smartfony Apple używane przez klientów operatora uzyskały wsparcie techniczne producenta. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G, 
  • eSIM, 
  • FaceTime over Cellular, 
  • LTE, 
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego.

Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: plus | iphone | apple

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy