Jest najmniejszym telefonem na świecie, ale potrafi naprawdę wiele i działa 7 dni

Zanco Tiny T2 to jedyny w swoim rodzaju telefon, który powinien posiadać każdy preppers i entuzjasta podróży. Jest najmniejszym na świecie, ale jednocześnie może poszczycić się praktycznymi funkcjami oraz długim czasem działania.

Telefon miedzy 61 mm × 30 mm × 16,5 mm i waży zaledwie 31 gramów. Jego szczęśliwi posiadacze mogą liczyć na komunikowanie się w standardzie 3G, granie w proste gry, słuchanie rozgłośni radiowych i muzyki MP3, wykonywanie fotek o rozdzielczości 0,3 MP, łączenie się z urządzeniami po Bluetooth, a także zgrywanie danych za pośrednictwem kart microSD o pojemności do 32 GB.

Wszystkie treści wyświetlane są na 1-calowym ekranie TFT. Może nie jest on za duży i wygodny w użytkowaniu, ale firma reklamuje Tiny T2 jako telefon zapasowy, na wypadek, gdybyśmy zgubili lub uszkodzili nasz smartfon np. podczas wyprawy w plener. I trzeba przyznać, że w takich okolicznościach sprawdza się on idealnie, zwłaszcza dlatego, że może on funkcjonować na jednym ładowaniu baterii przez aż 7 dni.

Reklama

Najmniejszy telefon na świecie możecie zamówić na popularnym serwisie Kickstarter za 59 dolarów. Po zakończeniu zbiórki, ten maluch będzie sprzedawany za 130 dolarów od sztuki. Trzeba tutaj podkreślić, że Tiny T2 jest następcą Tiny T1, pierwszego mini-telefonu od Zanco, który pojawił się na rynku ok. dwa lata temu.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Zanco

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy