Reklama

Apple iPhone 12 – co wiadomo o nowych smartfonach?

Już 13 października 2020 roku Apple zaprezentuje swoje nowe smartfony. Oto, co już o nich wiadomo.

13 października o godzinie 19 polskiego czasu Apple oficjalnie zaprezentuje nowe smartfony z serii iPhone 12. Do sieci przedostało się więcej informacji na temat tych sprzętów, przez co wiemy już mniej więcej, czego możemy się po nich spodziewać.

W ramach prezentacji, na scenie zobaczymy cztery nowe smartfony: iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max. Za urządzenia trzeba będzie odpowiednio zapłacić około 699, 799, 999 i 1099 dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to rozpiętość cenową pomiędzy 3200 a 5 tysięcy złotych. W pudełku z nowymi smartfonami nie znajdziemy ładowarki oraz słuchawek.

Reklama

Użytkownicy będą posiadali do wyboru kilka różnych wariantów kolorystycznych. Zaczynając od czarnego, przez biały, czerwony, niebieski aż po zielony. Modele z dopiskiem "Pro" w nazwie mają być dostępne również w kolorze grafitowym.

Nowością w tegorocznych iPhone’ach ma być wykorzystanie pięciokrotnego zoomu optycznego oraz trzydziestokrotnego zoomu cyfrowego. Każde z urządzeń będzie także w stanie połączyć się z sieciami bezprzewodowymi 5G. Apple planuje pozostawić sensory z poprzednich lat. Będziemy więc mieli do czynienia ze standardowym aparatem, aparatem szerokokątnym oraz obiektywem tele.

Najnowsze dane wskazują także na to, iż nowe iPhone’y będą wykorzystywały jeszcze szybszy sensor do odblokowywania twarzy Face ID.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę. Analitycy donoszą, iż dostępność nowych iPhone’ów może być z początku ograniczona. Bardzo możliwe więc, że na swoją kolej trzeba będzie cierpliwie poczekać.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone 12

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy