Apple już wypuszcza poprawki do systemu iOS 11

Zaledwie tydzień temu zadebiutował nowy software na urządzenia mobilne Apple, a producent już uznał, że najwyższy czas aby dokonać w nim zmian.

Do większości urządzeń, które otrzymały ostatnią aktualizację, dotarła właśnie nowa o oznaczeniu iOS 11.0.1 (15A402). Plik instalacyjny waży aż 280 MB, co jest dowodem na to, jak dużo zmian niesie ze sobą to oprogramowanie. Tak szybkie udostępnienie poprawek nie powinno być dużym zdziwieniem, ponieważ od momentu wypuszczenia iOS 11 użytkownicy masowo zgłaszają problemy z działaniem swoich iPhone'ów i iPadów. 

Do najczęściej zgłaszanych nieprawidłowości należą: powolna praca interfejsu i opóźnienia w otwieraniu się aplikacji, obniżona wydajność i żywotność baterii oraz problemy z działaniem klientów pocztowych. 

iOS 11 wprowadza wiele nowości, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i funkcjonalność. Jest zupełnie nowe centrum sterowania, które można personalizować, nowy ekran powiadomień i odmieniony App Store. Zmian doczekała się też aplikacja aparatu, asystentka głosowa Siri i klawiatura QuickType. System zbiera bardzo dobre opinie wśród pierwszych testerów, a więc warto rozważyć jego instalację. 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iOS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy