Reklama

Apple Online Store dostępny dla Polaków

Oficjalny sklep internetowy Apple Online Store jest już otwarty. Na swój sposób, jest to moment historyczny - teraz czekamy na polską wersję sklepu iTunes.

Już od dzisiaj Polacy mogą wybierać spośród pełnej gamy iPadów, telefonów iPhone, komputerów Mac i iPodów, 24 godziny na dobę. Dodatkowo sklep udostępnia możliwość darmowego grawerowania iPadów i iPodów, zapewniając tym samym możliwość personalizacji urządzeń. Oferuje także duże możliwości dopasowania komputerów Mac do swoich potrzeb.

W Apple Online Store klienci mogą kupić telefony iPhone bez simlocka i korzystać z nich z kartą wybranego przez siebie operatora. Sklep oferuje także darmową dostawę od 500 zł.

Można twierdzić, że premiera sklepu Apple Store w Polsce nie miałaby miejsca bez nacisków ze strony Komisji Europejskiej, ale pomimo takich wniosków, bez wątpienia jest to ważny krok w historii rodzimego rynku IT. Nie tylko stawia nas to na równi z krajami technologicznego zachodu, ale również daje nadzieję na pojawienie się sklepu iTunes w pełnej postaci. Bardzo możliwe, że stanie się to już niedługo, na przewidywanej premierze nowych iPodów oraz iPhone'a 5.

Reklama

Nadal jednak nie wystartowała polska wersja iTunes, cyfrowego sklepu, w którym możemy znaleźć m.in. muzykę oraz filmy. Jednak premiera Apple Online Store, ciągle zmiany w aplikacji iTunes oraz presja ze strony Komisji Europejskiej wskazują na to, że polskiej wersji iTunes możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Polski sklep Apple Online Store jest dostępny pod adresem store.apple.com/pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iTunes | sklep internetowy | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama