Reklama

Butelki Coca-Coli z działającym mieczem świetlnym

Na krótko przed debiutem najnowszego filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, firma Coca-Cola przygotowała specjalną edycję butelek z wbudowanym… mieczem świetlnym.

Ostatnia odsłona najnowszej trylogii trafi do kin jeszcze w tym miesiącu. Z tej okazji marketingowcy firmy Coca-Cola przygotowali specjalne butelki z wbudowanymi, cienkimi diodami OLED. Mają one odpowiednio rozświetlać narysowane na etykietach miecze świetlne Rey lub Kylo Rena - w zależności od wersji.

Do ich działania wykorzystano niewielką baterię oraz otwarty obwód elektryczny reagujący na dotyk. Dzięki temu miecze nabierają barw tylko w momencie wzięcia butelki do ręki. Każdy mikro-akumulatorek ma wystarczyć na około 500 aktywacji.

Reklama

To niestety koniec dobrych wiadomości. Butelki trafią do sprzedaży jedynie na terenie Singapuru i jedynie w ilości 8000 sztuk. Szkoda, bo pomysł wydaje się szalenie oryginalny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars | gwiezdne wojny | Coca-Cola | OLED

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama