Reklama

Czy iPhone 12 jest wytrzymały? Jest odpowiedź

Wygląda na to, że Apple faktycznie przyłożyło się do nowego wyświetlacza w swoich smartfonach. Jego wytrzymałość została zwiększona.

Podczas premiery nowych iPhone’ów, amerykańska firma poinformowała o zupełnie nowej ochronie na wyświetlaczu - powłoce Ceramic Shield. W sieci zaczęły pojawiać się materiały, które wskazują na to, że wyświetlacz nowych smartfonów firmy faktycznie jest mocniejszy. Testy upadku przeprowadzone przez Allstate Protection Plans również dają odpowiedź na to, czego dokładnie możemy spodziewać się po ekranie iPhone’a 12.

Płaska konstrukcja w urządzeniach firmy robi swoje. Ekran iPhone’a 12 jest bardziej wytrzymały od poprzedniej generacji urządzenia, a tylna szyba również nie uszkadza się tak łatwo jak wcześniej. Urządzenia były zrzucane z różnych wysokości i dokładając do nich szkło hartowane można być pewnym, że wytrzymają wiele.

Reklama

To ciekawy zabieg Apple, które znane jest z tego, iż zawsze implementowało do iPhone’ów ekrany o bardzo przeciętnej wytrzymałości. Wygląda jednak na to, że sytuacja zaczyna się powoli zmieniać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: apple | iphone 12

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy