Darmowa aplikacja Quizeirro - najlepsze quizy na smartfony i tablety

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać Quizeirro, darmową aplikację Interii, która pozwala na prowadzenie emocjonujących rozgrywek typu trivia opartych na wiedzy.

Quizeirro to nie tylko quiz wiedzy pod postacią darmowej aplikacji quizowej, ale przede wszystkim rozrywka, jakiej jeszcze nie znacie! Czujesz się quizowym wyjadaczem? Lubisz popisywać się w quizach wiedzy ogólnej? Sprawdźcie, czy rzeczywiście tak jest.

Aplikacja zawiera tysiące pytań, podzielonych na 25 kategorii tematycznych, takich jak Sport, Film, Motoryzacja, Technologie, Kulinaria, Muzyka, Historia, Gry komputerowe, Polityka, Literatura i Seriale. Jest też coś dla tych, co uwielbiają niespodzianki - kategoria Królik z kapelusza. Stopień trudności jest zróżnicowany - od pytań banalnie prostych, po takie, które mogą być wyzwaniem nawet dla ekspertów - a baza pytań regularnie powiększana.


Quizeirro oferuje trzy tryby gry:

1. Zagraj sam - każdy może przećwiczyć swoją wiedzę i dążyć do jak najlepszych wyników,
2. Pojedynki - daje możliwość stoczenia walki z losowo wybranym przeciwnikiem lub ze znajomym,
3. Turnieje - to świetna okazja, by powalczyć o najlepszy wynik w gronie znajomych lub z innymi użytkownikami Quizeirro.

Różnorodność pytań i trzy stopnie trudności sprawiają, że nasz quiz wiedzy nigdy się nie nudzi, a chęć zwycięstwa motywuje do wypróbowania wszystkich trybów gry. Możliwość wyboru przeciwników lub stworzenie turnieju pozwala na zorganizowanie zabawy w gronie znajomych o określonych zainteresowaniach - nie tylko quiz wiedzy ogólnej, ale także quiz o piłce nożnej, quiz historyczny, czy quiz o zwierzętach. 

Aplikacja Quizeirro jest już dostępna do pobrania w Google Play.

INTERIA.PL
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy