Era obchodzi urodziny

Od 27 sierpnia Era wprowadza w "Ofercie Urodzinowej" dwie nowe promocje.

Z okazji 11 rocznicy istnienia sieci, Era wprowadza nową ofertę:

W "Ofercie Urodzinowej" użytkownicy będą mogli wybrać jeden z 4 zestawów o wartości od 20 do 80 zł. W zależności od wybranego abonamentu klienci będą mieli do wykorzystania pakiet od 40 do 160 minut na połączenia do wszystkich sieci. Dodatkowo, w ramach oferty, przez dwa lata będą otrzymywali co miesiąc podwojenie pakietu do wykorzystania na połączenia do sieci Era i na telefony stacjonarne.

Wszystkie minuty oferowane w pakietach wymienne są na SMS (1 minuta = 4 SMS- y). Telefonem wiodącym w ofercie będzie Nokia 3110 Classic oferowana w cenie od 1 zł w abonamencie za 40 zł.

Reklama

W promocji ?Telefoniczna Okazja?, wybierając taryfę za 30 lub 50 zł klient dostanie co miesiąc pakiet 40 lub 80 minut wymiennych na SMS - y. Zarówno minuty jak i SMS - y będzie można wykorzystywać na połączenia do wszystkich sieci.

Wraz z abonamentem użytkownik będzie mógł wybrać telefon w cenie od 1 zł. Klienci korzystający z niższego abonamentu o wartości 30 zł będą mogli wybrać za 1 zł, m.in., Sony Ericsson K550i lub Samsung E250.

Dla osób wybierających abonament 50 zł, za 1 zł dostępne będą, np., aparaty Nokia 6131 oraz Nokia 6300.

informacje prasowe/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: urodziny | Nokia | T-Mobile
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy