Galaxy S8 będzie dostępny w mniejszej wersji?

Pierwsze pięć generacji Samsungów z serii S było dostępnych również w wersji Mini. Czy w przyszłym roku czeka nas powrót do tej tradycji?

Targi MWC zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pojawia się coraz więcej informacji na temat urządzeń, które mają mieć podczas nich premierę. Tym razem padło na Samsunga. Według doniesień koreańskich mediów, model Galaxy S8 nie będzie miał wersji Edge. Smartfon tradycyjnie zadebiutuje w dwóch wersjach, ale obie będą miały mocno zaokrąglone krawędzie. 

Różnić je będzie za to rozmiar. Mniejsza edycja będzie miała ekran z przekątną około 5 cali, a większa (Plus) będzie mogła pochwalić się wyświetlaczem o jeden cal większym. 

To nie koniec ciekawostek na temat modelu Galaxy S8. Według Sammobile, Samsung złożył w Europie wniosek o zastrzeżenie nazwy "Beast Mode", co może oznaczać, że urządzenie dostanie specjalny "tryb bestii", w którym podzespoły będą pracować na maksymalnych obrotach. Ma to przyczynić się do zwiększenia wydajności w grach i wymagających aplikacjach. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy