HTC U12+ w teście wytrzymałości

Flagowiec HTC trafił do testu wytrzymałości jednego z popularnych youtuberów. Jak poradziło sobie to urządzenie i czy przetrwało ono wszystkie tortury?

HTC U12+ to najnowsze urządzenie tajwańskiego producenta. Popularny youtuber z kanału JerryRigEverything postanowił sprawdzić, jak to urządzenie radzi sobie pod kątem wytrzymałości. Trzeba przyznać, że nie jest zbyt dobrze.

HTC U12+ posiada powłokę ochroną Gorilla Glass 5, która znajduje się również u konkurencji. Pierwszym, słabym punktem urządzenia jest głośnik, którego osłonę można bardzo łatwo usunąć. Ciekawiej robi się jednak z przyciskami - HTC U12+ nie posiada fizycznych, klikających przycisków z boku obudowy i wystarczy prosty nóż, aby... odciąć je i oddzielić od całej konstrukcji. Po takim uszkodzeniu przyciski przestają działać, a smartfon staje się bezużyteczny.

Reklama

HTC U12+ wypada jednak najgorzej w teście zginania. Proste zgięcie urządzenia za pomocą dłoni powoduje wygięcie całej konstrukcji, a nawet możliwość dostania się do środka obudowy bez konieczności użycia dużej ilości ciepła czy siły.

Jak widać flagowiec tajwańskiego producenta ma dużo problemów związanych z samym designem oraz spasowaniem elementów. Na tle innych, tegorocznych smartfonów urządzenie w kontekście wytrzymałości wypada bardzo słabo - test JerryRigEverything zdaje się tylko potwierdzać te słowa. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy