Interia Fakty - informacje z portalu w twojej kieszeni

W sklepie Google Play umożliwiającym pobieranie aplikacji dla urządzeń z systemem mobilnym Android, pojawiła się aplikacja newsowa INTERIA.PL, która zapewnia błyskawiczny dostęp do wiadomości, pogody, notowań giełdowych oraz wielu innych informacji z portalu.

Aplikację można pobrać zupełnie za darmo (wystarczy kliknąć na ten link) - jedyne, co jest potrzebne do korzystania z niej, to urządzenie z systemem operacyjnym Android w wersji 2.1 lub nowszym oraz dostęp do internetu.

Interia Fakty - funkcje aplikacji

Interia Fakty gwarantuje dostęp do najważniejszych i najciekawszych wiadomości z serwisów: Fakty, Biznes, Sport, Motoryzacja, Nowe Technologie, Gry, Kobieta, Facet, Muzyka, Film, Plotki, Rozrywka.

Oprócz wiadomości, w aplikacji znajdziemy także widgety dostarczające najnowsze informacje w takich kategoriach jak: pogoda, notowania giełdowe (giełda), kursy walut (waluty), relacje z meczów piłkarskich na żywo, horoskop, repertuar kin.

Jak działa aplikacja Interia Fakty?

Gestami lewo-prawo przełączamy się pomiędzy kanałami tematycznymi. W ustawieniach aplikacji można włączyć/wyłączyć kanały, które chcemy oglądać oraz ustawić ich kolejność. Każdy artykuł i galerię można dodać do zakładek, by wrócić do nich później.

Reklama

Jedną z największych zalet aplikacji jest możliwość wyboru kanałów, które chcemy śledzić oraz porządkowanie ich w interesującej dla użytkownika kolejności. Ponadto, jeśli pewne kategorie nie będą kogoś interesowały, można je dezaktywować. Ciekawą i innowacyjną pośród aplikacji tego typu funkcją jest możliwość zgłaszania własnych materiałów. Dzięki temu, użytkownicy, którzy są świadkami ciekawych i niecodziennych wydarzeń, mogą błyskawicznie przesłać je do redakcji INTERIA.PL.

Aplikację można pobrać tutaj

Wersja aplikacji dla systemu iOS powinna pojawić się w App Store w najbliższych dniach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google Play | aplikacja | informacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy