iOS 14.5 jednak z błędami?

iOS 14.5 to najnowsza aktualizacja Apple. Okazuje się, że może zawierać uciążliwe błędy.

iOS 14.5 to nowa, duża aktualizacja oprogramowania od Apple. Wśród nowości znajdziemy między innymi odblokowanie smartfonów z Face ID przy pomocy zegarka czy też zatrzymanie aplikacji przed śledzeniem danych użytkownika. Użytkownicy iPhone’ów zgłaszają jednak problemy po instalacji nowego oprogramowania.

To nie jest wielka niespodzianka. Większość nowych aktualizacji będzie posiadała na początku kilka błędów do rozwiązania. Nie każda aplikacja jest także zoptymalizowana pod kątem nowej wersji oprogramowania.

Niektóre osoby korzystające z urządzeń z jabłkiem w logo zgłaszały problemy z zalogowaniem oraz wylogowaniem się z konta iCloud przypisanego do urządzenia. Okazuje się, że problem jest na tyle częsty, iż Apple pracuje już nad jego rozwiązaniem. Firma nie skomentowała jednak całej sytuacji i nie wiadomo obecnie czy będzie adresowała błędy w formie nowej aktualizacji.

Reklama

Na ten moment wszyscy użytkownicy, którzy nie są zadowoleni z iOS 14.5 mogą jeszcze powrócić do iOS 14.4 oraz iPadOS 14.4. Taka możliwość zostanie jednak niebawem zablokowana.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iOS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy