iPhone X ma problem z działaniem w niskich temperaturach

Zbliża się zima, a iPhone X nie jest na nią gotowy - według doniesień użytkowników, flagowiec Apple nie radzi sobie z niską temperaturą.

Pierwsi posiadacze iPhone'a X zauważyli bardzo dziwną przypadłość urządzenia. Przy gwałtownej zmianie temperatur z ciepłej na zimną (około 0 stopni Celsjusza), ekran smartfonu przestaje reagować na dotyk.  Po wygaszeniu ekranu i ponownym włączeniu wszystko wraca do normy, jednak przy częstej zmianie otoczenia jest to bardzo uciążliwe. 

Apple szybko odpowiedziało na skargi klientów. Przedstawiciele firmy poinformowali, że wiedzą o problemie i wkrótce zostanie wydana aktualizacja, która go rozwiąże. Póki co, zalecane jest odczekanie kilku sekund, zanim digitizer zacznie reagować prawidłowo.

Reklama

 Przy okazji najbliższej aktualizacji, naprawiona może zostać także kwestia nadmiernego nagrzewania się obudowy, co jest kolejnym mankamentem, na który narzekają użytkownicy. iPhone X ma wiele chorób wieku dziecięcego, jednak na szczęście w większości są to błędy, które da się naprawić software'owo. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy