iPhone X ma problemy z odbieraniem połączeń?

Na forach poświęconych produktom Apple, a także na stronie Reddit, właściciele najdroższego smartfonu Apple skarżą się, że mają problem z tak prozaiczną czynnością jak odbieranie połączeń.

To usterka czysto software'owa, która polega na tym, że mimo sygnalizowania przez telefon przychodzącego połączenia (dzwonek i wibracja) na ekranie nie pojawia się zielona słuchawka, za pomocą której można odebrać. Czasami trwa to kilka sekund, a innym razem przez cały czas. Pomaga jedynie ponowne uruchomienie urządzenia, jednak zwykle przypadłość po jakimś czasie pojawia się znowu. 

Inżynierowie Apple podobno już przyglądają się sprawie i przygotowują aktualizację, która naprawi błąd, Póki co, jedynym rozwiązaniem jest resetowanie iPhone'a za każdym razem, gdy pojawią się powyższe komplikacje. 

Reklama

To kolejny dowód na to, że iOS 11 to system, który wciąż nie jest dopracowany. Apple o tym wie, dlatego tegoroczny iOS 12 ma nie posiadać żadnych rewolucyjnych zmian, a jedynie liczne poprawki i usprawnienia względem iOS 11.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy