Komputer Alienware, który wygląda jak Xbox 360

Marka zajmująca się komputerami dla graczy, Alienware, przygotowała sprzęt, który wygląda jak konsola najnowszej generacji.

Gdybyśmy nie wiedzieli, jak wygląda logo firmy Alienware, to pewnie byśmy pomyśleli, że oto stoi (lub leży) przed nami najnowsza konsola producenta nienależącego do trójki: Microsoft, Nintendo i Sony. X51 wygląda bowiem nie jak klasyczny pecet, lecz sprzęt stworzony dla miłośników gier. Nie oznacza to, że nie odpalimy na nim Excela.

Alienware X51 został wyposażony w procesor Core i3 (opcjonalnie i5 i czterordzeniowy i7), do 8GB pamięci RAM oraz 1TB miejsca na gry i filmy. Za płynność grafiki odpowiada NVIDIA GeForce GT 545 (opcjonalnie GTX 555). Wartymi wymienienia dodatkami są porty: HDMI 1.4 i USB 3.0, dźwięk przestrzenny 7.1 oraz łączność Wi-Fi. Do wyboru dostajemy również dwa różne modele zasilaczy (240 i 330 watt) oraz możliwość podmienienia nagrywarki DVD odtwarzaczem Blu-ray.

Warte uwagi są wygląd oraz gabaryty X51. Jego waga wynosi 5,5 kilograma, wymiary to: 343mm na 95mm na 318mm, zaś sposób, w jaki podświetlana jest obudowa można zmienić za pomocą aplikacji Alienware Command Center.

Reklama

Dostępny póki co tylko w Stanach i Kanadzie komputer kosztuje 700 dolarów.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: komputery | Xbox | Alienware | xbox 360
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy