Reklama

Maszyna, która pozwoli przytulić się do samego siebie

Stereotypowy "komputerowiec" umawia się wyłącznie z kobietami, których nazwiska kończą się na JPG. To chyba właśnie dla takich osób powstał najnowszy japoński wynalazek, który pozwala cieszyć się uczuciem przytulenia przez samego siebie. Jak on działa?

Specjaliści z Kajimoto Laboratory z Uniwersytecie Elektrokomunikacji, którzy mają na swoim koncie już tak szokujący wynalazek, jak sprzęt umożliwiający przekazanie pocałunku przez internet, teraz poszli jeszcze dalej.

Dzięki wykorzystaniu specjalnie przygotowanej kamizelki i manekina z czujnikiem, Sense-Roid sprawia, że przytulanie się do samego siebie jeszcze nigdy nie było takie proste.

Niezwykły produkt zaprezentowano podczas 3D and Virtual Reality Exhibition. Zasady działania są bardzo proste. Czujniki umieszczone na manekinie odtwarzają uścisk na kamizelce założonej przez użytkownika. Pomysłodawcy projektu zapewniają, że przytulanie się z maszyną jest dużo lepsze, niż czułość ze strony kompletnie obcej osoby, która nie obdarzy nas uczuciem. Cóż, zamiast komentować, lepiej po prostu zobaczyć Sense-Roid na krótkim materiale wideo.

Reklama

Paweł Żmuda

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: maszyna | przytulanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama