Microsoft Surface Duo jest niemożliwy do naprawienia

Nowe, oryginalne urządzenie Microsoftu okazało się niemożliwe do samodzielnej naprawy. Dlaczego?

Microsoft Surface Duo to oryginalna konstrukcja zaprezentowana przez amerykańskiego producenta kilka tygodni temu. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby działać wydajnie, jednak na filmie, który pojawił się w sieci można zobaczyć, iż sprzęt jest praktycznie niemożliwy do naprawienia.

Cała konstrukcja Microsoft Surface Duo została bardzo agresywnie posklejana oraz pokryta taśmą grafitową, która rozrywa się niemalże od razu, kiedy użytkownik zdecyduje się na wyjęcie poszczególnych komponentów.

Sam zawias urządzenia jest również interesujący. Ponieważ nie musi się on składać, wykorzystuje on obrót o 360-stopni. Cała konstrukcja nadal jednak musi chronić dwa kable, które łączą obie połówki urządzenia, co zwiększa niebezpieczeństwo ich uszkodzenia podczas rozbiórki urządzenia.

Reklama

Nie wiadomo, jak Microsoft ma zamiar radzić sobie z naprawą swojego nowego smartfona. Bardzo możliwe, że amerykańska firma będzie podchodziła nieco inaczej do całego procesu. Jedno jest pewne: serwis Surface Duo będzie bardzo drogi. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy