Nowy smartwatch Huawei pomieści w sobie bezprzewodowe słuchawki

Chiński gigant zmienia podejście do smartwatchy. Firma ma obecnie pracować nad nowym akcesorium, które będzie w stanie pomieścić sobie parę bezprzewodowych słuchawek.

Do sieci przedostał się patent, który może mieć związek z najnowszym smartwatchem przygotowywanym przez Huawei. Inteligentny zegarek oprócz wszystkich, standardowych możliwości zarezerwowanych dla tych sprzętów byłby także w stanie pomieścić w sobie parę słuchawek bezprzewodowych. Dzięki specjalnemu mechanizmowi ze sprężynami, słuchawki byłyby dostępne dla użytkownika w dowolnym momencie.

Warto pamiętać o tym, iż sam patent nie jest oficjalnym potwierdzeniem tego, że Huawei zdecyduje się na premierę opisywanego zegarka. Umieszczenie słuchawek bezpośrednio w konstrukcji smartwatcha byłoby jednak oryginalnym dodatkiem, który mógłby skusić nowych klientów do zakupu.

Reklama

Jeśli tego typu urządzenie faktycznie istnieje, to jego premiera przewidywana jest na przyszły rok - prezentacja miałaby się odbyć podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei | smartwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy