Reklama

OnePlus planuje inne smartfony oprócz modelu 8T

OnePlus zmienia strategię wydawniczą. Firma zaprezentuje model 8T oraz inne nowości.

OnePlus 8T zapowiada się na intrygującego smartfona, jednak to nie tym modelem chińska marka chce przyciągnąć do siebie większą liczbę użytkowników. OnePlus potwierdził, iż model 8T będzie posiadał wyświetlacz z odświeżaniem na poziomie 120Hz oraz szybkie ładowanie 65W Warp Charging. Nie potwierdzono jednak informacji dotyczącej aparatu fotograficznego oraz sensora o rozdzielczości 64 Mpix.

Okazuje się jednak, że OnePlus wciąż planuje wypuścić na rynek kolejną generację urządzenia Nord. Na oficjalnym koncie marki na Instagramie pojawiło się zdjęcie z dopiskiem "coming soon", które może zdradzać, że kolejnego smartfona z serii Nord zobaczymy szybciej niż mogło nam się wydawać.

Reklama

OnePlus przygotowuje także coś, co zostało oznaczone jako "OnePlus World" - więcej na ten temat mamy się dowiedzieć już 1 października tego roku, na dwa tygodnie przed oficjalną prezentacją nowych urządzeń.

Jak widać Chińczycy nie zamierzają się zatrzymywać. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na ogłoszenie nowości.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama