Plakat zdradza specyfikację Xiaomi Mi 11 Pro

Plakat promocyjny, który pojawił się w sieci zdradza więcej informacji na temat Xiaomi Mi 11 Pro. Urządzenie może pojawić się z lepszym aparatem.

Xiaomi Mi 11 Pro nadchodzi wielkimi krokami. Smartfon najprawdopodobniej zadebiutuje z zupełnie nowym, ulepszonym aparatem fotograficznym - przynajmniej względem swojego poprzednika. Jeśli informacje na plakacie promocyjnym staną się prawdą, to Xiaomi Mi 11 Pro będzie korzystał z obiektywu zapewniającego możliwość dziesięciokrotnego powiększenia optycznego. To sprawia, że zoom cyfrowym w tym przypadku będzie w stanie osiągnąć wartości na poziomie 120x.

Sam projekt urządzenia wygląda dość podobnie do tego, co można było zobaczyć na przeciekach pojawiających się w sieci na przestrzeni ostatnich tygodni. Xiaomi Mi 11 Pro będzie korzystał z 6,81-calowego wyświetlacza AMOLED oraz procesora Snapdragon 888.

Reklama

W zestawie z urządzeniem znajdzie się również ładowarka o mocy 120W. Obecnie nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie odbędzie się premiera samego smartfona - bardzo możliwe, że stanie się to już w lutym 2021 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama