Rewolucja w czyszczeniu klawiatury i komputera

Jak utrzymać czystość naszej klawiatury i komputera? Pewien projektant znalazł sposób, jak to zrobić. Warto zobaczyć ten projekt.

Ktoś mógłby powiedzieć że wystarczy przecież szmatka, środek czyszczący i trochę wolnego czasu, żeby wszystko lśniło wokół komputera na cacy. To rozwiązanie jest jednak za proste dla Andrew Kima - twórcy m.in. podstawki na wszystkie iGadżety.

Jego najnowszy koncept skupia się na utrzymaniu czystości i porządku na biurku oraz wokół komputera. Opracował do tego specjalny zestaw czyszczący nazwany Warp. Składa się na niego uchwyt z kawałkiem materiału z mikrowłókna, środek czystości oraz kilka końcówek o różnych kształtach.

Te ostatnie mają pomagać w dostaniu się do trudno dostępnych miejsc - słowem koniec z jedzeniem pomiędzy klawiszami. Dodatkowo gadżet ma pozwalać na schludne zagospodarowanie wszelkimi kablami podpiętymi do iPhona.

Koncept może i ciekawy, ale raczej mało przydatny. Jakoś nie wyobrażam sobie czyszczenia całego sprzętu czymś takim. Poniżej możecie obejrzeć filmową prezentację pomysłu.

Reklama

Wrap w wersji wideo:

Grzegorz Nowak

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy