Samsung Galaxy Note 20 Ultra pojawia się na zdjęciach

Do sieci przedostały się zdjęcia, które mają ukazywać Samsunga Galaxy Note 20 Ultra w pełnej krasie. Jak wygląda ten sprzęt?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra pojawił się na pierwszych zdjęciach. Urządzenie przypomina wyglądem serię smartfonów Galaxy S, która została zaprezentowana na początku bieżącego roku. Na tylnej obudowie można zauważyć wystający guz aparatu, który jest prawie tak samo duży, jak w modelu Galaxy S20 Ultra - przypomina on także wspomniane smartfony pod kątem ilości czujników.  

Zdjęcia, które trafiły do sieci potwierdzają także zakrzywione krawędzie urządzenia oraz mniejsze wycięcie znajdujące się na samym ekranie.

Oficjalna premiera nowych smartfonów Samsunga ma być zaplanowana na 5 sierpnia bieżącego roku. Na scenie oprócz urządzeń z serii Galaxy Note zobaczymy także zapewne nowego, składanego smartfona producenta, a także inteligentny zegarek. Dostępność urządzenia się różnić w zależności od regionu - plotki wskazują na to, iż nowe smartfony z serii Note mogą nie być dostępne wcześniej niż po 21 sierpnia bieżącego roku.  

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama