Samsung Galaxy S7 pojawi się wcześniej niż zakładano?

Samsung Galaxy S6 i S6 Edge zostały ogłoszone w dniu 1 marca, ale wydane tuż przed połową kwietnia. Nie minęło wiele czasu, a już pojawiają się plotki na temat następcy popularnego flagowca. Informatorzy podają, że może być on wydany już na początku lutego, a zaprezentowany w styczniu.

Szczegóły dotyczące powodów tak wczesnego ogłoszenia i daty premiery nie zostały podane. Mówi się, że może mieć to związek z wcześniejszą zapowiedzią przez producenta modelu Galaxy Note 5, co będzie skutkowało przesunięciem o miesiąc premiery flagowca z serii S. Po raz kolejny spółka chciałaby uniknąć starcia z konkurencją (która jak co roku zaprezentuje swoje produkty na targach MWC). Wcześniejsze wydanie urządzenia pozwoli firmie zwiększyć sprzedaż zgarniając niecierpliwych klientów, chcących wymienić swoje smartfony.
 
Przypomnijmy, że Galaxy S7 jest rozwijany pod kryptonimem Project Lucky. Prawdopodobnie powstaną dwie wersje - jedna z procesorem Snapdragon 820, druga z najbardziej aktualnym Exynosem. Ponadto mówi się o dwóch rozmiarach ekranów oraz 4 GB RAM.
 
Czy te plotki są prawdziwe, to okaże się niedługo, jednak wcześniejsze przecieki dotyczące przyspieszenia prezentacji Note’a 5 i S6 Edge+ okazały się prawdą. Należy zatem przypuszczać, że coś jest na rzeczy. Czekacie na kolejne urządzenie z serii S?

Reklama

Adam Lulek

Źródło informacji

android.com.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama