Samsung Galaxy Tab za 2999 zł

Działający w oparciu o najnowszą odsłonę platformy Android pierwszy tablet w portfolio firmy Samsung - Galaxy Tab, na przełomie października i listopada zagości na polskim rynku.

Galaxy Tab został ochrzczony mianem "Zabójcy iPada". Czy rzeczywiście tak będzie? Tab ma 7- calowy ekran dotykowy, mocny procesor 1GHz, dostęp do szybkich technologii transferu danych W-Fi 802.11 n, Bluetooth 3.0, HSUPA/HSDPA Mbps, przeglądarka z obsługą Flash oraz charakterystyczne dla najnowszych smartfonów Samsung narzędzie Social Hub. Poręczny tablet łączy w sobie funkcje do tej pory zarezerwowane dla netbooków, zaawansowanych smartfonów i przenośnych odtwarzaczy multimediów. Wachlarz zastosowań Galaxy Tab można dowolnie modyfikować dzięki dostępowi do sklepów z aplikacjami Samsung Apps oraz Android Market.

Reklama

Sprzęt ma także kilka funkcji charakterystycznych tylko i wyłącznie dla Galaxy Tab:

- Readers Hub - Samsung Readers Hub to narzędzie, które łączy aplikacje do odczytu dokumentów, takich jak eBooki, czasopisma i gazety. Na potrzeby użytkowników oddawane jest środowisko obejmujące takie sekcje, jak "Moja biblioteka", "Sklep" i "Odczyt". Z chwilą pojawienia się urządzenia w sklepach dostępne będą ponad 2 miliony książek w 20 językach oraz 1600 gazet w 47 językach.

Galaxy Tab w akcji:

- Social Hub - Zintegrowana książka adresowa łączy dane kontaktowe, pocztę elektroniczną, konta największych serwisów społecznościowych, usługi komunikatorów internetowych i kalendarz w jedną, przyjazną dla użytkownika platformę. Narzędzie to pozwoli szybko i łatwo śledzić aktywności znajomych na Facebooku lub Twitterze i szybko wybrać najdogodniejszy sposób komunikacji - e-mail, SMS czy komunikator internetowy.

- Music Hub - Specjalnie dla fanów muzyki - Music Hub zmienia tablet Samsung Galaxy Tab w zaawansowany przenośny odtwarzacz muzyczny, która zapewnia dostęp do ponad 10 milionów utworów. Wszystkie funkcje związane z muzyką, takie jak odtwarzanie piosenek w różnych formatach, zapis dźwięku oraz odpowiednie aplikacje, można znaleźć w jednym miejscu. Serwis zapewnia również aktualizacje oprogramowania do nowych wersji, informacje o listach przebojów, a także rekomendacje.

Cena i dostępność

Samsung Galaxy Tab będzie dostępny na polskim rynku na przełomie października i listopada.

W sugerowanej cenie detalicznej 2999 zł.

Samsung GALAXY Tab (GT-P1000) - specyfikacja produktu

Sieć 2.5G: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

3G +HSPDA 7.2: 900 / 1900 / 2100 MHz

System operacyjny Android 2.2

Wyświetlacz 7.0" wyświetlacz TFT-LCD, WSVGA (rozdzielczość 600 x 1024 pikseli)

Procesor Procesor aplikacyjny Cortex A8 1.0GHz z PowerVR SGX540

Kamera 3.2 MPix oraz przednia kamera 1,3 MPix do telefonii wideo

Funkcje dodatkowe Dostęp do Android Market? i Samsung Apps

Łączność HSDPA 7.2/HSUPA 5.76 WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0

Pamięć wewnętrzna 16GB / 32GB, do 32GB pamięci zewnętrznej 4GB NAND Flash dla aplikacji zewnętrznych + 4GB SDRAM dla procesora aplikacyjnego + 1GB SDRAM dla procesora modemu

Wymiary 190,09 x 120,45 x 11,98mm, 380g

Bateria 4000 mAh (7 godzin odtwarzania wideo)

Akcesoria (dodatkowo) Stacja dokująca z klawiaturą

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy