Samsung stworzy konkurenta dla iPhone’a X? Tak może wyglądać S9 Mini

Do bazy TENAA został wprowadzony nietypowy model Samsunga, który z wyglądu przypomina połączenie niedrogiego Huaweia z iPhonem X.

W ostatnich latach mogło wydawać się, że czasy, kiedy Samsung specjalizował się w kopiowaniu wyglądu od konkurencji już minęły. Zarówno seria S, jaki A, reprezentują własny styl, wytworzony przez Koreańczyków i dumnie przenoszony do kolejnych generacji smartfonów.

Z tym obrazem popularnego producenta mocno kłóci się jednak najnowszy przeciek, w którym możemy zobaczyć długo wyczekiwanego Samsunga Galaxy S9 Mini. Wygląda on co najmniej dziwnie, nie tylko dlatego, że nie posiada pod ekranem charakterystycznych dla Samsunga przycisków. Smartfon został wyposażony w podwójny aparat, który jest ulokowany przy krawędzi, dokładnie tak jak w iPhonie X. Kolejnym nietypowym dla Koreańczyków zabiegiem jest przeniesienie czytnika linii papilarnych na tył.

Reklama

Specyfikacja prototypu S9 Mini też jest sporym zaskoczeniem, przede wszystkim kiedy spojrzymy na wymiary smartfonu i przekątną ekranu. Okazuje się bowiem, że jest ona dokładnie taka sama jak w zwykłym S9...  

Na razie nie wiadomo, czy w ogóle opisywany model wejdzie do sprzedaży, jednak obecność w bazie TENAA może wskazywać, że tak. Najpewniej, trafi on jednak na rynki dalekowschodnie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy