Sexy Cyber Girl - dziewczyna dla "komputerowca"

Według stereotypów prawdziwy geek ma trudności ze znalezieniem dziewczyny, której nazwisko nie kończy się na JPG. Patrząc na Sexy Cyber Girl, można z dużą pewnością stwierdzić, że walka ze stereotypem mięczaka w okularkach będzie trudna. Czym jest "seksowna" dziewczyna?

Sexy Cyber Girl powstała z połączenia smykałki do majsterkowania, pragnienia posiadania kobiety i starego wysłużonego manekina służącego do prezentacji damskiej bielizny. Tak oto zrodziła się, może nie do końca seksowna, towarzyszka prawdziwego geeka. Jak wiadomo - prawdziwego uczucia nie może wywołać jedynie wygląd zewnętrzny. Liczy się przecież wnętrze. Co jest w środku i czym tak właściwie jest Sexy Cyber Girl?

Wnętrze Sexy Cyber Girl to wbrew pozorom nie sztuczna, nawilżana skóra, ale AMD Athlon64 X2 4000, dysk o pojemności 300 GB oraz 2 GB pamięci RAM. By efekt był jeszcze lepszy, autor modyfikacji zdecydował się na umieszczenie dwóch światełek LED w oczach "dziewczyny". W skład zestawu wchodzi również zewnętrzna nagrywarka DVD.

Reklama

Paweł Żmuda

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama