Tak może wyglądać BlackBerry Key2

BlackBerry już wkrótce ujawni wygląd oraz specyfikację swojego nowego smartfona. Dzięki renderowi prasowemu oraz przeciekom wiemy nie tylko, jak będzie wyglądało to urządzenie, ale również czego możemy się po nim spodziewać.

BlackBerry radzi sobie całkiem nieźle na rynku mobilnym, jednak do sukcesu oraz sprzedaży ogromnej ilości urządzeń jeszcze trochę brakuje. Firma przygotowuje się do prezentacji modelua Key2. Zgodnie z tradycją, ten smartfon będzie mógł pochwalić się fizyczną klawiaturą QWERTY o klasycznym wyglądzie oraz ekranem dotykowym pozwalającym na wykorzystanie całego potencjału podczas codziennej pracy.

BlackBerry Key2 ma działać w oparciu o 4 gigabajty pamięci operacyjnej RAM, procesor Qualcomm Snapdragon 625 oraz Androida 8.1 Oreo. Bardzo możliwe, że w sklepach pojawi się także mocniejsza konfiguracja smartfona z 6 GB pamięci RAM oraz procesorem Snapdragon 660. Oba układy należą do średniej półki wydajnościowej, tak więc po modelu Key2 nie ma co spodziewać się wrażeń oferowanych przez flagowe smartfony.

Reklama

Premiera BlackBeryy Key2 ma odbyć się już 7 czerwca tego roku podczas specjalnej konferencji w Nowym Jorku. Prawdopodobna cena, jaką trzeba będzie zapłacić za to urządzenie ma oscylować w granicach od 550 do 600 dolarów za sztukę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy