Reklama

Usługa Apple Maps otrzymała dużą aktualizację

Amerykański gigant poinformował o zakończeniu procesu wdrażania nowych map w swojej popularnej aplikacji. Usługa początkowo będzie dostępna tylko w USA.

Od pierwszego wydania usługi Apple Maps minęło już dobrych kilka lat. W tym czasie firma z Cupertino zdążyła wdrożyć wiele ulepszeń i poprawek dzięki czemu aplikacja ta jest obecnie jedną z najpopularniejszych na świecie. Niedawno firma poinformowała, że nowa i specjalnie przebudowana wersja map jest już na ukończeniu, a jej premiera powinna niebawem odbyć się w USA. Dziś jest już oficjalnie dostępna.

Debiutująca wersja usługi skupia się przede wszystkim na usprawnionej nawigacji oraz odświeżonym widoku map uwzględniającym wszystkie drogi oraz budynki. Zadbano przy tym o zmianę kolorystyki i większą ilość detali. Wśród nowych funkcji warto wymienić chociażby opcje "rozglądania się", która jest odpowiednikiem Google Street View.  

Reklama

Nowe mapy są już dostępne na całym terenie USA. Według oficjalnego komunikatu, aktualizacja niebawem ma zawitać do Europy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama