Użytkownicy już zgłaszają poważne problemy z Androidem O

Ósma generacja Androida jeszcze nie zdążyła się dobrze rozgościć na pierwszych urządzeniach, a już zgłaszane są poważne problemy z jej działaniem.

Właściciele smartfonów z serii Pixel, którzy jako pierwszy mają zaszczyt używać Androida O, skarżą się przede wszystkim na nieprawidłowe działanie modułu Bluetooth. Utrzymanie stabilnego połączenia z jakimkolwiek akcesorium jest niemożliwe, ponieważ telefon sam się rozłącza zaraz po sparowaniu. 

Niektórym użytkownikom udaje się nawiązać połączenie, jednak jest ono bardzo niestabilne, co objawia się przerywaniem dźwięku w bezprzewodowych słuchawkach i głośnikach. To samo dzieje się podczas prób połączenia się z systemem Android Auto. 

Co ciekawe, usterka była znana już w poprzednich kompilacjach oprogramowania, jednak, jak widać, wciąż nie zdołano jej naprawić. Jak informują przedstawiciele Google, firma wie o problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem. Najprawdopodobniej, w najbliższym czasie zostanie wypuszczona stosowna łatka, która naprawi tę niedogodność. 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy