Xiaomi Black Shark 4 potwierdzony

Już wkrótce na rynku pojawi się kolejna konstrukcja mobilna dedykowana graczom. Chodzi o nic innego, jak smartfon Xiaomi Black Shark 4. Czego można się po nim spodziewać?

Na ten moment informacji na temat Black Shark 4 jest bardzo niewiele. Cała konstrukcja będzie wykorzystywała szybkie ładowanie o mocy 120W oraz zadziała w oparciu o akumulator o wielkości mniej więcej 4500 mAh. Producent zapewnia, iż pełne ładowanie baterii będzie trwało nie więcej niż 15 minut. Widać, iż Xiaomi bardzo mocno stawia na swoje technologie związane z ładowaniem - niektóre modele smartfonów na rynku konsumenckim posiadają już ładowarki o mocy 120W.

Można zakładać, iż Xiaomi Black Shark 4 będzie także działał w oparciu o nowy procesor Qualcomma - Snapdragon 888. Telefon powinien też zapewnić bezproblemową łączność z sieciami bezprzewodowymi 5G.

Reklama

Obecnie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę. Nie wiadomo jednak, kiedy ta się odbędzie - do tej pory do sieci przedostał się jedynie zwiastun samego urządzenia.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy