Nowe linie lotnicze z Wrocławia. Loty do dwóch stolic

Od 2024 roku pasażerowie latający ze stolicy województwa dolnośląskiego będą korzystać z usług nowego przewoźnika. Loty z Wrocławia zostaną wzbogacone o ofertę znanej i budżetowej linii lotniczej ze Skandynawii. W siatce połączeń pojawią się loty do dwóch europejskich stolic.

Nowe loty z Wrocławia

Lotnisko we Wrocławiu zyska nowe połączenia. Wszystko za sprawą wejścia do portu lotniczego nowych linii lotniczych. Już od 2024 roku pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty lotów linii lotniczych Norwegian.

W siatce połączeń pojawią się loty do dwóch europejskich stolic. Nowe trasy są reklamowane jako możliwość zobaczenia Skandynawii, bo do oferty dodano loty z Wrocławia do Kopenhagi w Danii i Oslo w Norwegii. Połączenie do stolicy Danii zostanie zainaugurowane w kwietniu przyszłego roku, a nieco dłużej poczekamy na Oslo, które wystartuje w czerwcu.

Reklama

Rozkład lotów rośnie

O ile dopiero co weszliśmy w zimowy rozkład jazdy to widać, że port lotniczy we Wrocławiu opracowuje siatkę połączeń na przyszłe lato. Jak konkretnie będą wyglądały nowe połączenia z północną Europą?

Kopenhaga z Wrocławia to trasa, która zostanie uruchomiona wcześniej. Loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy oraz piątki. Bilet na pierwszy lot kupimy już za 145 zł:

A co z lotami do Oslo? Stolica Norwegii będzie dostępna dla pasażerów z Wrocławia od 20 czerwca. W tym wypadku lotów będzie nieco mniej, bo dwa tygodniowo - w poniedziałki i czwartki. Warto zauważyć, że trasa ta będzie konkurencyjna dla Ryanaira. Irlandzki przewoźnik lata z Wrocławia do lotniska Oslo-Sandefjord Torp, podczas gdy Norwegian poleci do Oslo-Gardermoen.

W tym wypadku koszt biletu na pierwszy lot zaczyna się od 178 zł:

Co nowego na zimę?

Omawiane loty z Wrocławia z przewoźnikiem Norwegian dotyczą jednak okresu od kwietnia i czerwca przyszłego roku. A co z rozpoczynającą się zimą? Pasażerowie mają sporo kierunków do wyboru, a niektóre z nich to dopiero co dodane nowości.

Od końca października z Wrocławia można polecieć na przykład do Lizbony w Portugalii. Innym nowym połączeniem jest Agadir w Maroko. Obydwa loty są realizowane przez popularne w naszym kraju linie lotnicze Ryanair.

Polecamy na Antyweb:  Twój dom okiem satelity? Tu sprawdzisz jak wygląda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | linie lotnicze | loty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy