Richard Branson zaprezentował luksusowy wycieczkowiec tylko dla dorosłych

Miliarder i szef Grupy Virgin zbudował i zaprezentował w pełnej krasie niezwykle luksusowy statek wycieczkowy, na pokład którego będą mogli wejść tylko dorośli, a to ze względu na rodzaj oferowanych rozrywek.

Statek nosi nazwę Scarlet Lady. Przyszli klienci znajdą na jego pokładach najróżniejsze formy rozrywki. Większość z nich będzie jednak przeznaczona dla osób dorosłych, dlatego na pokład nie będą mogły wejść dzieci. Nie będzie to więc wycieczkowiec rodzinny. Zainteresowanie rejsami tym gigantem jest tak olbrzymie, że Branson zdecydował się na budowę drugiego takiego statku. Valiant Lady, bo tak ma brzmieć jego nazwa, jest obecnie w budowie w stoczni Fincantieri, w Sestri Ponente.

Babilon na wodzie będzie oferował swoim klientom kluby nocne, ringi do walk, kluby jogi i fitness, spa, baseny, siłownie, tematyczne restauracje, salony fryzjerskie, miejsca rozrywki i odpoczynku, a także obiekty sportowe. Większość atrakcji możecie zobaczyć na załączonych materiałach wideo, które zostały wykonane na jego pokładzie. Wnętrza zaprojektował modny brytyjski dizajner Tom Dixon do spółki z amerykańska pracownia designerska Roman and Williams.

Reklama

Firma ogłosiła, że w pierwszy, dziewiczy rejs wycieczkowiec wyruszy już w przyszłym miesiącu portu w amerykańskim Miami. Pomieści 2700 pasażerów i 1150 członków załogi. Kolejny statek Virgin Voyages ma być gotowy w 2021 roku.

Richard Branson, jeden z najbogatszych ludzi na naszej planecie, od jakiegoś czasu posiada wyspę na Karaibach. Oferuje na niej spędzenie niezwykle luksusowych wakacji. Niedawno kurort o nazwie Necker został zdewastowany przez huragan Irma, ale już został odbudowany.

Branson jednak teraz skupia swoje interesy na oferowaniu podróży statkami wycieczkowymi, które są dużo bezpieczniejszymi obiektami. Niedługo zaoferuje też podróże kosmiczne swoim statkiem kosmicznym o nazwie VSS Unity.

Źródło: GeekWeek.pl/Virgin Voyages / Fot. Virgin Voyages

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy