Halls of Horror: Polacy wiedzą, czym jest prawdziwy strach

Halls of Horror - zbiórka na grę planszową już ruszyła! /materiały prasowe
Reklama

Czterech śmiałków i jeden psychopatyczny morderca. Czy uda wam się znaleźć wyjście z pełnego pułapek labiryntu? Halls of Horror to powstająca w Polsce gra planszowa, która ma szanse zawojować zagraniczne rynki. Właśnie ruszyła internetowa zbiórka, w której można wspomóc ten mrożący krew w żyłach projekt!

Halls of Horror to gra w konwencji survival horror połączona z mechaniką eksploracji. Bohaterowie budzą się zamknięci w dziwnym budynku nie pamiętając zdarzeń ostatniej nocy. 

Ich zadaniem jest odnalezienie wyjścia. Nie będzie to takie proste, gdyż wyjście jest ukryte pośród labiryntu pokojów. Klucze oraz rozmaite wyposażenie pomagające pozostać przy życiu (broń, amunicja oraz przedmioty wspomagające jak kamizelka kuloodporna czy apteczka) można znaleźć przeszukując pokoje. 

Dodatkowo mroczne korytarze przemierza psychopatyczny morderca, który powoli osacza uwięzionych. Rozpoczyna się mroczny wyścig o życie. Uciec może tylko jedna osoba...

Reklama

Halls of Horror może grać od jednego do czterech graczy. W zestawie znajduje się plansza, którą układa się spośród 54 dostępnych pokoi oraz figurki bohaterów i zabójcy. 

Planszówce towarzyszyć będzie również specjalna ścieżka dźwiękowa, która w opcji wczesnego wsparcia dostępna będzie za darmo razem z grą. 

Twórcą gry jest przez studio Draw Distance, które dotychczas zasłynęło grą wideo Serial Cleaner.

Zainteresowani? W serwisie Kickstarter już rozpoczęła się zbiórka, której celem jest ufundowanie tego polskiego projektu. Wspierając Halls of Horror do 17 maja załapiecie się na kilka dodatkowych bonusów!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej zbiórki oraz w poniższym wideo, na którym możecie zobaczyć Halls of Horror w akcji!

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy