Rodzina Soprano: Dom Tony'ego trafił pod młotek!

Miejsce, w którym urzędował Tony Soprano może należeć do ciebie. O ile masz naprawdę "ciężki" portfel /Getty Images
Reklama

Cena wywoławcza: 3,4 miliona dolarów. Rezydencja, którą na cały świat rozsławił serial HBO "Rodzina Soprano" trafiła pod młotek. I jak się okazało, chętnych na to prawdziwe "gangsta's paradise" wcale nie brakuje.

Dom, w którym serialowa głowa rodziny Soprano uwiła swoje gniazdko znajduje się w North Caldwell w stanie New Jersey.

Jego właściciele zadbali o to, aby nie wprowadzać w nim żadnych przeróbek - nieruchomość wygląda dokładnie tak, jak zapamiętaliście ją z kultowej serii emitowanej w latach 1999 - 2007. 

Na osoby, które są w stanie wyłożyć naprawdę sporą gotówkę czekają 520 metrów kwadratowych rezydencji z czterema sypialniami i taką samą liczbą łazienek, dwa garaże na dwa samochody oraz osobny domek dla gości. 

Reklama

Do posiadłości przynależy ogrodzony teren o powierzchni 0,6 hektara. Wystarczająco, by zorganizować mafijnego grilla bądź niewzbudzające żadnych podejrzeń przyjęcie w ogrodzie na najbliższego kręgu zaufanych.

Obecni rezydenci, państwo Recchia, nie sądzą, że zawyżyli cenę, po której chcą sprzedać dom. Mimo, że podobne nieruchomości w okolicy można kupić za 1,5 miliona dolarów mniej, to Patti i Victor, obstają przy swoim. W wywiadzie udzielonym The New York Times powiedzieli:

- Są rzeczy, które można wycenić, ale myślimy, że nasz dom ma szczególną, trudną do oszacowania, wartość. 

Dowodem na to, że małżeństwo nie rzuca słów na wiatr jest liczba osób, które odwiedzają dom, by zrobić sobie przy nim zdjęcie. Nowy nabywca też będzie musiał przyzwyczaić się do ich widoku...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aukcja | Dom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy