Najnowsze autonomiczne seks-roboty zachwycają swoim realizmem (filmy)

Seks-roboty jeszcze kilka lat temu wywoływały uśmiech politowania, ale to już przeszłość. Najnowsze erotyczne zabawki wielu już zachwycają swoim realizmem, a nawet podniecają. Aż strach pomyśleć, jak będą się one prezentowały za kilka lat.

Chiński producent niezwykle realistycznych lalek erotycznych DS Doll, a konkretniej jego dział robotyki DS Doll Robotics, pracuje obecnie nad pierwszym autonomicznym seks robotem. Wywodząca się z miasta Dalian firma wykorzystuje drukarki 3D to wytwarzania komponentów, które stanowić będą części humanoidalnego robota, napędzanego przez sztuczną inteligencję. Jest to możliwe, dzięki ostatniemu postępowi technologicznemu w tym zakresie, który pozwala już na przyspieszenie produkcji i zwiększenie jej efektywności, do tego stopnia, że możliwa jest masowa produkcja.   

Reklama

Prototyp jest już praktycznie gotowy i potrafi poruszać oczami, ustami, głową, barkami i rękami. Inżynierowie odpowiedzialni za ten produkt obecnie koncentrują się nad mobilnością nóg i wprowadzają ostatnie poprawki w tym zakresie. Na Twitterze producenta umieszczono kilka krótkich filmików, które pokazują progres prac nad robotem, efekt może nie jest jeszcze idealny, a ruchy zbyt płynne, ale i tak robi spore wrażenie.

Takie lalki cieszą się na całym świecie coraz większą popularnością, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. To właśnie szybko rozwijające się technologie seks-robotów przyspieszą popularyzację humanoidalnych maszyn w naszym codziennym życiu. Nie będą one tylko spełniały nasze najbardziej dziwaczne zachcianki, ale przede wszystkim, ułatwią nam wykonywanie rutynowych czynności, na które tracimy najwięcej cennego czasu.

Jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowe firmy, których celem jest stworzenie jak najbardziej realistycznego seks-robota. Jedną z takich firm jest DS Robotics. Już w tej chwili nie nadąża ona z produkcją, by zaspokoić zapotrzebowanie, ale niebawem się to ziemi na lepsze. Jej inżynierowie dokonali bowiem wielkiego przełomu w produkcji inteligentnych erotycznych lalek. Rewolucyjny moduł sztucznej inteligencji i systemu poruszania się wdrukowano w obudowę robotów przy użyciu drukarki 3D.

Dotychczas takie moduły były odlewane z formy i dołączane osobno, co nie tylko znacznie utrudniało produkcję robotów, ale również mocno podnosiło koszty. Teraz seks-lalki będą produkowane szybciej, a ich sklepowe ceny powinny mocno spaść, dzięki czemu będą dostępne dla większej rzeszy ludzi nimi zainteresowanych. Również łatwiejsza będzie ich personalizacja pod najbardziej wyszukane gusta klientów.

Ceny lalek mocno spadają. Dotychczas za seks-robota od prestiżowej firmy RealDoll trzeba było zapłacić ponad 60 tysięcy złotych. Teraz DS Robotics oferuje lalki wyprodukowane w nowej technologii za niespełna 18 tysięcy złotych. Trzeba tutaj podkreślić, że te tańsze kompletnie niczym nie różnią się od tych droższych, oczywiście mamy tu na myśli system poruszania się i inteligencji, co możecie zobaczyć na zamieszczonym materiale filmowym.

Przedstawiciele firmy DS Robotics uważają, że popularyzacja wszelkiej maści robotów w życiu naszej cywilizacji jest nieubłagana, bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Tak jak wiele przełomowych technologii, z których korzystamy na co dzień, powstało na potrzeby prowadzenia działań wojennych, tak i dzięki wielkiemu zainteresowaniu seks-robotami, niebawem zwykłe roboty zaczną masowo pojawiać się w życiu większości z nas.

Źródło: GeekWeek.pl/DS Robotics / Fot. DS Robotics

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy