Popularność inteligentnych seks-lalek sprawi, że roboty zagoszczą w każdym domu

Na razie większość z nas uważa, że obecność zaawansowanych robotów humanoidalnych w naszych domach to pieść przyszłości. Jednak zagoszczą one znacznie szybciej, niż nam się wydaje, a to za sprawą inteligentnych seks-lalek.

Takie lalki cieszą się na całym świecie coraz większą popularnością, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. To właśnie szybko rozwijające się technologie seks-robotów przyspieszą popularyzację humanoidalnych maszyn w naszym codziennym życiu. Nie będą one tylko spełniały nasze najbardziej dziwaczne zachcianki, ale przede wszystkim, ułatwią nam wykonywanie rutynowych czynności, na które tracimy najwięcej cennego czasu.

Jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowe firmy, których celem jest stworzenie jak najbardziej realistycznego seks-robota. Jedną z takich firm jest DS Robotics. Już w tej chwili nie nadąża ona z produkcją, by zaspokoić zapotrzebowanie, ale niebawem się to ziemi na lepsze. Jej inżynierowie dokonali bowiem wielkiego przełomu w produkcji inteligentnych erotycznych lalek. Rewolucyjny moduł sztucznej inteligencji i systemu poruszania się wdrukowano w obudowę robotów przy użyciu drukarki 3D.

Reklama

Dotychczas takie moduły były odlewane z formy i dołączane osobno, co nie tylko znacznie utrudniało produkcję robotów, ale również mocno podnosiło koszty. Teraz seks-lalki będą produkowane szybciej, a ich sklepowe ceny powinny mocno spaść, dzięki czemu będą dostępne dla większej rzeszy ludzi nimi zainteresowanych. Również łatwiejsza będzie ich personalizacja pod najbardziej wyszukane gusta klientów.

Ceny lalek mocno spadają. Dotychczas za seks-robota od prestiżowej firmy RealDoll trzeba było zapłacić ponad 60 tysięcy złotych. Teraz DS Robotics oferuje lalki wyprodukowane w nowej technologii za niespełna 18 tysięcy złotych. Trzeba tutaj podkreślić, że te tańsze kompletnie niczym nie różnią się od tych droższych, oczywiście mamy tu na myśli system poruszania się i inteligencji, co możecie zobaczyć na zamieszczonym materiale filmowym.

Przedstawiciele firmy DS Robotics uważają, że popularyzacja wszelkiej maści robotów w życiu naszej cywilizacji jest nieubłagana, bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Tak jak wiele przełomowych technologii, z których korzystamy na co dzień, powstało na potrzeby prowadzenia działań wojennych, tak i dzięki wielkiemu zainteresowaniu seks-robotami, niebawem zwykłe roboty zaczną masowo pojawiać się w życiu większości z nas.

Źródło: GeekWeek.pl/DS Robotics / Fot. DS Robotics

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama