Zobacz, jak robo-pies robi za osła w gotyckiej rikszy Adama Savage'a

Jeden z prowadzących kultowy program Pogromcy Mitów, postanowił nie tylko gruntownie przetestować SpotaMini, ale również trochę się z nim pobawić. Trzeba przyznać, że fajny z niego robo-zwierzak.

Roboty w przyszłości zagoszczą w domach większości z nas. Duża część społeczeństwa szybko i chętnie skusi się na takie dobrodziejstwa oferowane przez świat technologii, gdyż będą one znacznie praktyczniejsze w codziennym życiu od żywych zwierząt, które w większości przypadków robią za maskotki i w niczym nie są w stanie nam pomóc.

Adam Savage udowodnił swoimi testami, że czworonożne roboty potrafią już całkiem sporo i warto je wykorzystać przy okazji wykonywania naprawdę niebezpiecznych zadań np. w trudnym terenie. W przyszłości posiądą one zdolności, które zaoferują ich właścicielom możliwości do tej pory zarezerwowane tylko dla specjalnie wyszkolonych psów.

Reklama

Najważniejsze, że wykorzystując je do ciężkich zadań, nie będziemy musieli martwić się o ich samopoczucie, zdrowie, a nawet życie. Adam Savage pokazał, że można będzie je posłać tam, gdzie nikt normalny by się nie zapuścił, a i mogą też robić za tragarzy.

Źródło: GeekWeek.pl/Adam Savage / Fot. Adam Savage

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy