2 razy więcej mocy dla iPhone'a 5

Firma Alstor wprowadza do swojej oferty najnowszy produkt marki mophie - Juice Pack Plus. Jest to ultra-cienka obudowa z wbudowaną baterią o mocy 2100 mAh, przeznaczona do modelu iPhone 5.

Produkt o nazwie mophie Juice Pack Plus ma ergonomiczny kształt, jest poręczny, a gumowa powłoka antywstrząsowa chroni telefon podczas upadku. Równocześnie jest to najbardziej żywotna obudowa z baterią mophie dostępna na rynku. 2100 mAh to dodatkowe 120 proc. mocy dodanej do standardowej baterii iPhone 5. W praktyce oznacza to do 10 godzin więcej rozmów w 3G, do 50 godzin więcej słuchania muzyki i do 12 godzin dłuższe serfowanie w internecie z wykorzystaniem Wi-Fi.

Jedną z zalet urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Po założeniu obudowy na iPhone, wystarczy przełączyć suwak i telefon zaczyna korzystać z mophie. Bateria ładowana jest za pośrednictwem dołączonego kabla USB. W nowym modelu zmieniono gniazdo zasilania z 0,5A na 1A, dzięki czemu znacznie skrócił się czas potrzebny na pełne naładowanie baterii.

Reklama

Cena detaliczna mophie Juice Pack Plus wynosi 399zł. Obudowa dostępna jest w kolorach czarnym i białym.

 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: iPhone 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy