5 powodów dla których HTC One M8 jest lepszy od Samsunga Galaxy S5

HTC wymienia pięć argumentów, dla których jego najnowszy smartfon One M8 jest lepszy od Samsunga Galaxy S5 – czytamy na łamach serwisu Phone Arena.

Do sieci trafił dokument, który HTC pokazuje swoim klientom zainteresowanym kupnem modelu One M8. Nie mogło na nim zabraknąć kilku najważniejszych cech tego smartfona oraz porównania z najgroźniejszym rywalem - Samsungiem Galaxy S5.

Na pierwszym miejscu Tajwańczycy stawiają metalowe wykonanie i podkreślają przy tym, że "produkt klasy premium powinien wyglądać, jak produkt klasy premium".

Kolejnym argumentem są potężne głośniki stereo, umieszczone nad i pod ekranem M8. Producent przypomina, że są one o 25 proc. głośniejsze od tych z ubiegłorocznego One’a.

Reklama

Po trzecie - ze względu na lekko wydłużony kształt One M8 można obsługiwać jedną ręką, co dodatkowo ułatwiają gesty szybkiego odblokowywania ekranu, czyli Motion Launch.

Na czwartym miejscu znalazł się podwójny aparat fotograficzny umożliwiający zabawę zmianą punktu ostrości na wykonanych już zdjęciach. W tym miejscu od siebie dodam, że o ile funkcja Ufocus faktycznie prezentuje się ciekawie, tak jakość zdjęć wykonywanych przez One M8 pozostawia wiele do życzenia.

Obudowa smartfona One M8 jest bardzo śliska i chyba z tego powodu producent oferuje nabywcom sześciomiesięczny okres bezpłatnej wymiany uszkodzonego wyświetlacza.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC | Smartfon | Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy