Asus zapowiada nowego smartfona z podwójnym aparatem. Mamy specyfikację

Wiadomo już, że na zbliżających się wielkimi krokami targach CES 2015 Asus zaprezentuje nam przynajmniej jedną smartfonową nowość. Czego można się spodziewać?

Na facebookowej stronie Asusa pojawił się 10-sekundowy teaser zapowiadający nowe urządzenie. Klip został zatytułowany "See what others can't see" (zobacz to, czego inni nie widzą).

Wygląda na to, że mówimy o telefonie z podwójnym aparatem, który będzie wykorzystywany albo do robienia zdjęć 3D, albo do tworzenia fotograficznych efektów związanych z głębią, podobnie jak ma to miejsce w przypadku HTC One (M8).

Mogłoby się zatem wydawać, że chodzi o smartfona z najwyższej półki. Tymczasem proces certyfikacji Bluetooth przeszło już urządzenie o kodowym oznaczeniu ZC451CG. Załączona specyfikacja prezentuje się następująco:

Reklama

- 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli;

- dwurdzeniowy procesor Intela;

- 1 GB pamięci RAM;

- Dual Camera (z przodu i z tyłu; aparaty 5 Mpix i 0,3 Mpix);

- bateria 2100 mAh;

- Android 4.4 KitKat z nakładką ZenUI.

Asus przygotowuje niedrogie urządzenie z ciekawymi trybami fotograficznymi. Podwójne aparaty mają być dwa, a trójwymiarowe selfie mogą stanowić niezłą oś marketingową dla taniego smartfona. Zwłaszcza że w tej półce cenowej ciężko się czymś wyróżnić.

Więcej informacji na temat nowej słuchawki poznamy podczas targów CES 2015, które odbędą się w dniach 6-9 stycznia. 

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Asus | Android | CES 2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy