Facebook Home i HTC First – facebookowy smartfon

Plotkowano o tym od wielu miesięcy – ale w końcu doczekaliśmy się czegoś, co można nazwać “Smartfonem Facebooka”. Przy okazji przedstawiono rozwiązanie o nazwie Facebook Home.

HTC First to tak naprawdę nic innego, jak zwyczajny smartfon, który ma być zintegrowany z popularnym serwisem społecznościowym. Będzie on wykorzystywał interfejs Facebook Home. Sprzęt będzie miał procesor Snapdragon 400, 1GB RAM, Androida 4.1, ekran o przekątnej 4,3" (720p) i aparat o rozdzielczości 5 mpix.  First trafi do sprzedaży 12 kwietnia w amerykańskiej sieci AT&T w cenie 100 dolarów.

Facebook Home ma natomiast ułatwić dostęp do treści umieszczanych na Facebooku, "zastępując" aplikacje na rzecz łatwiejszej integracji i komunikacji z ludźmi (taka jest wizja Facebooka). Od razu po włączeniu telefonu będziemy mogli zobaczyć, co zostało umieszczone w serwisie. Facebook Home będzie dostępny do pobrania ze  Sklepu Play od 12 kwietnia dla wybranych urządzeń:  Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note II, HTC One, HTC One X/One X+.

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy