Full serwis, czyli abonament z telefonem

Dwu- lub nawet trzyletnie umowy stałe podpisywane z klientami gwarantują operatorom telekomunikacyjnym regularne wpływy do budżetu. Podpisując taką umowę, zyskują również klienci, którzy planują swoje wydatki. Dlatego abonament z telefonem to korzyść dla obu stron.

Planując strategie komunikacyjne dotyczące ofert abonamentowych z telefonem, operatorzy dopuszczają możliwość przyciągania klientów licznymi promocjami i upustami. Można znaleźć ciekawe oferty zarówno na abonament z telefonem, jak i bez niego, czyli w opcji, gdzie nie musimy ponosić kosztów za smartfona.

Abonament z telefonem - co jest ważne dla klientów?

To zwykle jakość smartfona oraz jego konkurencyjna cena przyciągają klientów do danego operatora. Niejednokrotnie oferty zorientowane na przyciągnięcie nowych użytkowników są korzystniejsze niż rozwiązania proponowane wieloletnim abonentom. Pewnie wielu właścicieli smartfonów pamięta, że jeszcze kilka lat temu abonament z telefonem kojarzył się z dość wysokimi cenami rozmów oraz kosztami SMS-ów, a przy tym niedużymi pakietami internetowymi. Te czasy najprawdopodobniej już minęły. Technologiczne zmiany na rynku oraz ogromna konkurencja spowodowały, że operatorzy są obecnie w stanie dostosować swoje oferty do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Nieprzypadkowo do reklamowania ofert abonamentu z telefonem zatrudnia się celebrytów, którzy mają wpłynąć na rozpoznawalność konkretnej marki. Telefony na abonament to bowiem spora część branży telekomunikacyjnej, a znane twarze mają zachęcić jak najwięcej osób. Dlaczego z perspektywy klienta to rozwiązanie, na które warto postawić? Abonament z telefonem pozwala łatwo zaplanować miesięczne wydatki, gdyż opłaty nie zmienią się przez cały okres trwania umowy, czyli dwa lub trzy lata. Zyskać możemy już na starcie, ponieważ operatorzy decydują się na atrakcyjne promocje. Mogą to być bezpłatne miesiące albo więcej Internetu w pakiecie. Inna, praktykowana przez operatorów forma promocji to markowe smartfony za złotówkę lub w cenie zaledwie kilkudziesięciu złotych. Zwykle zmienia się ona w zależności od czasu trwania umowy. Może to być rok, dwa lub trzy lata umowy na abonament z telefonem.

Abonament z telefonem lub bez

Wśród licznych ofert telekomunikacyjnych szczególnie interesująco wygląda propozycja Red Bull Mobile, mającego w ofercie opcje na abonament z telefonem albo bez niego. Już za niecałe 100 złotych można mieć nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także duży pakiet internetowy. Jeśli zdecydujemy się dopłacić kolejne 100 złotych, możemy liczyć na nielimitowany Internet i supersmartfon jednej z przodujących technologicznych marek. Dodatkowe rabaty można otrzymać za e-faktury i terminowe wnoszenie opłat. Przy tak atrakcyjnej ofercie gwarantowany co miesiąc czteropak puszek napoju Red Bull wydaje się zaledwie małym dodatkiem.

materiały promocyjne partnera
Dowiedz się więcej na temat: abonament | Telefon | umowa | operator | operatorzy | Smartfon
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy