Galaxy S5 na dwie karty SIM wkrótce w Polsce? Raczej nie

Dual SIM-ów o topowej specyfikacji brakuje na naszym rynku, więc wiele osób mogły ucieszyć informacje o polskiej premierze Samsunga Galaxy S5 Duos LTE. Okazuje się jednak, że radość była przedwczesna.

Galaxy S5 Duos LTE to alternatywna wersja nowego flagowca o kodowym oznaczeniu G9009D. Jest to zdecydowanie jeden z najlepiej wyposażony smartfonów obsługujących dwie karty SIM, ale do tej pory dostępny był tylko na rynku chińskim. Teraz serwis GSMArena poinformował, że S5 Duos LTE wchodzi do sprzedaży w Katarze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a później będzie dostępny również w Polsce.

Samsung miałby pewnie spore problemy ze sprzedażą w Polsce zadowalającej ilości sztuk Galaxy S5 Duos LTE. Z tego też powodu na naszym rynku nie był dostępny Galaxy S4 w wersji Dual SIM (GT-i9502). Postanowiłem zasięgnąć informacji u źródła i okazało się, że moje podejrzenia były słuszne.

Reklama

Jerzy Łabuda (PR Specialist działu Telcom & Photo) potwierdził, że dane podane przez GSMArenę nie są dokładne. Owszem, Samsung ma zamiar wprowadzić na nasz rynek nowego Dual SIM-a, ale nie będzie to S5 Duos LTE. Wkrótce w Polsce może zadebiutować Galaxy S5 mini w wersji dwie karty SIM. Nie jest to może S5, ale opcja wciąż fajna i znacznie tańsza.

Mateusz Żołyniak

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy