Galaxy S6 będzie miał wygięty ekran! Znamy również ceny

Za sprawą zaproszenia na premierę Galaxy S6 Samsung utwierdza nas w przekonaniu, że smartfon pojawi się w wariancie z zakrzywionym ekranem.

Samsung zaprasza na premierę nowego smartfona, którą zaplanował na 1 marca 2015 roku, a więc przeddzień rozpoczęcia targów MWC 2015 w Barcelonie. Wszystkie te informacje znalazły się w towarzystwie charakterystycznie zakrzywionej, błyszczącej linii, która raczej na pewno przedstawia krawędź obudowy nowego smartfona. Bez trudu możemy z niej odczytać, że chodzi o konstrukcję z wygiętym ekranem - pewnie na modłę modelu Note Edge - i metalową ramką.

Cóż, o Galaxy S6 wiemy coraz więcej. 1 marca zobaczymy najprawdopodobniej dwa warianty tego smartfona - klasyczny oraz z zakrzywionym ekranem, raczej na pewno nawiniętym na jedną z krawędzi obudowy. Czekamy z niecierpliwością.

Reklama

Z kolei AndroidPit opublikował ceny wszystkich wariantów nowego smartfona Samsunga. Jeśli informacje są prawdziwe - a na razie jest to mało prawdopodobne - to będzie ekstremalnie drogo. Cennik przedstawia się następująco:

Samsung Galaxy S6 32 GB - 749 euro

Samsung Galaxy S6 64 GB - 849 euro

Samsung Galaxy S6 128 GB - 949 euro

Samsung Galaxy S Edge 32 GB - 849 euro

Samsung Galaxy S Edge 64 GB - 949 euro

Samsung Galaxy S Edge 128 GB - 1049 euro

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S6 | smartfon Samsunga | MWC 2015

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama