HTC One Max został zrootowany! Jakie są jego nowe możliwości?

Tajwańska korporacja szykuje się do zaprezentowania światu modelu One Max, czyli pierwszego w historii phabletu HTC. Konkurent dla nowego Samsunga Galaxy Note 3 oraz Acera Liquid S2 swoją premierę ma mieć prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu.


Ta sama osoba, która dotychczas dostarczała informacji na temat One Max, podzieliła się z internautami kolejną interesującą wiadomością, która głosi, że właścicielowi udało się dostać do praw administratora systemu, czyli potocznie mówiąc - zrootować telefon.

Dodatkowo użytkownik przedpremierowego phabletu HTC potwierdził informacje, że z tyłu urządzenia znajduje się czytnik linii papilarnych. Posiadacz tajwańskiego urządzenia dodaje, że ta funkcja smartfona spisuje się znakomicie i przez cały okres korzystania nie zdarzyło się, żeby One Max niepoprawnie rozpoznał jakiekolwiek dermatoglify.

Reklama

Na koniec ten sam człowiek z Chin dostarczył nam ciekawych informacji na temat aparatu samego urządzenia i jego możliwości kręcenia filmów.

Na zrzutach ekranu widać, że HTC One Max umożliwi nagrywanie wideo w rozdzielczości FullHD z dodatkowym trybem HDR (high dynamic range). Dostępna ma być również funkcja nagrywania filmów w zwolnionym tempie z szybkością 60 klatek na sekundę.

Wątpliwości budzi układ, w który został wyposażony One Max, lecz wszystko wskazuje na to, że nie będzie to Snapdragon 800. Oficjalnie wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w ciągu miesiąca.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy