HTC planuje nowe smartfony 5G

Jeszcze w tym roku firma HTC może zaprezentować kilka nowych urządzeń 5G. Wynika tak z raportu opublikowanego na łamach DigiTimes.

W ostatnim czasie firma HTC spowolniła nieco z premierami nowych urządzeń mobilnych. Wszystko jednak wskazuje, że w tym roku może się to zmienić. Jak wskazuje najnowszy raport opublikowany w serwisie DigiTimes, tajwańskie przedsiębiorstwo planuje głośny powrót na rynek, za sprawą nowych smartfonów 5G.

Autorzy raportu nie są wprawdzie pewni o jakich modelach może być mowa. Plotki mówią zarówno o budżetowych modelach, jak i o kolejnym charakterystycznym flagowcu. Biorąc pod uwagę, że całkiem niedawno firma zaprezentowała średnie urządzenia z linii Desire, druga opcja może być bardziej prawdopodobna i w dużym stopniu podkreśliłaby  chęć powrotu HTC na rynek mobilny.

Reklama

Niezależnie od tego, jakie są plany firmy na najbliższy czas, dobrze słyszeć, że tajwańska marka jest zdeterminowana do wyprodukowania nowych urządzeń. Jeszcze stosunkowo niedawno, HTC była jedną z większych firm i głównym konkurentem takich producentów jak Samsung, LG i Motorola. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC | 5G | smartfony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy